גלילי קרטון לתעשייה

אמיקו מתמחה בייצור גלילי קרטון בהתאמה אישית לצרכים ודרישות של הלקוח משנת 1948. כיום אנו נותנים מענה מלא לכלל צרכי השוק בארץ החל מקוטר 25.7 ועד קוטר 1200 מ"מ. לאמיקו יש מספר קווי ליפוף בכל אתר ועוד מערכים לעיבוד משנה כגון מכונות חיתוך, מערכי הרכבה, מכונות להשחזה וציפוי גלילים ומערכי השפרה ייחודיים.

מערכים אלו מאפשרים לנו כחברה לתת מענה מלא לצרכי הלקוחות שצריכים פתרון בגלילה. איכות, אמינות, יכולת ייצור, שיטת הייצור והטכנולוגיה שלנו יחד עם צוות אמיקו, הם המאפשרים לנו להתאים אישית את המוצר למכונות של הלקוח, לסוג החומר הנגלל, לכמות ומהירות הגלילה, למטרת השימוש של הלקוח קצה ועוד.

חקלאות

גלילי הקרטון של אמיקו עבור יצרני תשומות חקלאיות האורזים בגלילה את מוצריהם כגון: יריעות לחממות, רשתות, צנרת גמישה ועוד

נייר

אמיקו נחשבת ליצרן אסטרטגי בענף עם יכולת ייצור של מגוון רחב של מוצרים החל מגלילי אב למוכנות ייצור הנייר ועד לגלילים במכונות הקבלה והגלגול החוזר.

טקסטיל

אמיקו כיום מספקת מוצרים עם רמת גימור המונעת שברים בבד, מעניקה יכולת גלילה מהירה ויעילה, ומגוון מוצרים אשר יכולים להקל על הלקוח.

תוויות

אמיקו מייצרת מגוון רחב מאוד של גלילי קרטון בקטרים, עוביים ורוכבים לכלל יצרני התוויות, המדבקות והסרטים הדביקים בארץ

מוצרי אריזה / לוגיסטיקה

הודות ליכולת העיבוד הקלה של גליל הקרטון וכן הזמינות במגוון רחב של מידות, תחום זה אפשר לנו לתת מענה לקשת רחבה של תעשיות.

מוצרים ביתיים

אמיקו הקימה מחלקה חדשה לייצור גלילונים בשנת 2011. הקו החדש עם מערך אריזה אוטומטי עם יכולת ייצור של 200 אלף יחידות ביום

אריזה גמישה

אמיקו פיתחה לאורך השנים מוצרים ליצרנים בתעשיית האריזות הגמישות. מוצרים אלו עונים על עמידות גבוהה לקריסה, גמישות והתאמה

בד לא ארוג

אמיקו מייצרים גלילים עם רמות גימור שונות של אימבוסינג מותאמים לסוג הבד הלא ארוג. גימור זה מאפשר למוצר הנגלל להיתפס אוטומטית לגליל

גלילי קרטון שלנו נמצאים כמעט בכל מארז ועל כל מכונה המייצרת בענפי התעשייה הבאים: חקלאות, מזון, פרמה, נייר, מדבקות, טישו, קרטון, אריזות גמישות, רדידי אלומיניום, ניילון נצמד, חבלים וחוטים, טקסטיל, בד לא ארוג, כרטיסים, סרטי קשירה, סטרץ', דפוס, שטיחים, דשא ועוד.

החברה פועלת בהתאם לתקן ISO 9001:2015, ועושה תהליכים רבים נוספים לאבטחת איכות וטיב המוצר. החברה מייצרת אל מול מפרטים מסודרים תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים ביותר. לאמיקו מערכת ERP המלווה את כל השלבים החל מכניסת ההזמנה ועד הפקת החשבונית ללקוח תוך עקיבות מלאה ואחידות. זאת כדי לשמור על המידע, פרטיות הלקוח, ניהול המידע והידע לאורך הזמן וניתוח נתונים לשיפור מתמיד בתוצאות.